Rīgas Piedzīvojums 2023

Instrukcija dalībniekiem:
1. Lejuplādē Qrenteerings aplikāciju GooglePlay vai AppStore.
2. Aplikācijas iestatījumos ieslēdz GPS slēdzi, pārliecinies, ka GPS ierīcē ir aktivizēts un aplikācijai ir atļauja lietot ģeolokāciju.
3. Izvēlies "Internet event". Ievadi e-pastā nosūtīto "Course code" un "Your code".
4. Izplāno distanci un dodies distancē. Distanci var sākt un beigt jebkurā kontrolpunktā.  Laika atskaite distancē sākas pēc atzīmēšanās pirmajā kontrolpunktā. Aplikācijas taimeris visu laiku uzrādīs laiku starp pirmā kontrolpunkta ģeofiksāciju un pēdējā atbildētā jautājuma momentu. Tas arī ir dalībnieka distancē pavadītais ieskaites laiks.
5. Pastaigājies, atbildi uz uzdotajiem jautājumiem un pavadi distancē līdz 3 stundām. Par kontrolpunkta apmeklējumu saņem uz kartes norādīto punktu vērtību. Piemēram, ja apmeklē kontrolpunktu ar kodu "83", tad saņemsi 8 punktus par punkta apmeklējumu. Par katru pareizi atbildi uz uzdevumu saņem 3 punktus. Foto punkti ir iekrāsoti sarkanā krāsā, bet uzdevumu-jautājumu punkti - zaļā. Par slēptā punkta apmeklējumu saņemsi 5 punktus.
Ja ir pārsniegta 3 stundu robeža, par katru nākošo minūti 15 minūšu robežās tiek atņemts viens punkts. Kontrolpunkti, kas ir apmeklēti pēc 3 stundām un 15 minūtēm no pirmā kontrolpunkta apmeklējuma momenta netiek ņemti vērā.
6. Kad esi pabeidzis distanci, spied "Send to server", lai nosūtītu datus uz serveri. To var darīt arī distances laikā. Tad rezultāti būs drošībā. Nekādas papildus darbības nav nepieciešamas.
7. Aplūko savus rezultātus aplikācijā vai pasākuma lapā.
8. Interneta pieslēgums nepieciešams tikai reģistrēšanās un rezultātu iesūtīšanas laikā. Starp kontrolpunktiem ierīci var pauzēt. Var lietot vairākus telefonus, ievadot komandas reģistrēšanās kodus. Tiek ņemta vērā tikai pirmā komandas atbilde uz jautājumu.
9. KP ģeofiksācija notiek KP aplīša robežās, sekojiet indikatoram aplikācijā. Jautājums parādās tikai pēc ģeofiksācijas. Atbilde (foto) arī jāmeklē aplīša robežās.
UZMANĪBU! Komandām distance ir jāveic ir kopā, citādāk to rezultāti var tikt anulēti.
 
  Instrukcija darbam ar aplikāciju. (PDF)
 
Dalībnieku grupas:
INDIVIDUĀLI – Dalībnieks veic piedzīvojuma distanci individuāli kājām
PROF – profesionālas komandas līdz 5  cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic skrienot
AMATIERI – komandas līdz 5 cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic pastaigājoties.

 
Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās notiek, nonākot kontrolpunktu GPS lokācijā un atbildot uz uzdotajiem jautājumiem, kas parādās aplikācijā.
 
Posmi
22 – 23.04 Bišumuiža
13 -14.05 Grīziņkalns
27-28.05 Āgenskalns
17-18.06 Čiekurkalns
 
Treniņu laiks:
Starts brīvi izvēlētā laikā.
 
Karte:
Kartes mērogs 1:10000 (A4 formāts). Kartes pamatne būs veidota no karšu izdevniecības “Jāņa sēta” materiāliem. Katram dalībniekam tiks piešķirta viena karte. Komandām pienākas 1 karte.
 
Pieteikšanās
Reģistrējies https://rogaining.lv/r/Piedzivojums  līdz 48 stundām pirms konkrētā posma norādītā starta laika dalībai, saņemot papīra karti. Neklātienes dalībai – online https://rogaining.lv/r/Piedzivojums jebkurā laikā līdz pat konkrētās kārtas norises beigām, karti nosūtīsim pēc iespējas ātrāk.
Ja reģistrējies pasākuma dienās, tad lūdzam nosūtīt maksājuma uzdevumu uz info@olatvija.lv, lai varam ātrāk nosūtīt jums karti!
 
Dalības maksas:
Individuāli:
Reģistrējoties online - 8 EUR solo dalībniekiem.
Pasākuma norises dienā - 10 EUR.
 
Komandām:
Reģistrējoties online - 17 EUR komandām.
Pasākuma norises dienā - 20 EUR komandām.
 
Dalības maksu lūdzu pārskaitīt:
SIA O!Latvija
Reģ. Nr. 40103795862
Banka: Luminor
IBAN LV91RIKO0002930175825
 
Rezultāti un apbalvošana
Treniņu Kopsavilkums tiks publicēti LOF Facebook lapā. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, uzvar tas, kurš punktus savācis īsākā laikā.
UZMANĪBU! Komandām distance ir jāveic ir kopā, citādāk to rezultāti var tikt anulēti.
 
Rezultāti un bildes tiks publicētas Rogaining mājas lapā: https://rogaining.lv/r/Piedzivojums/
 
Drošība un citi noteikumi
Pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja dalība sacensībās notiek diennakts tumšajā laikā.
 
Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) publicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos un pieteikumu sistēmā.
 
KONTAKTI
Matīss Ratnieks, t. 20252282, e-pasts: info@olatvija.lv
 

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF