Nolikums “Rīgas piedzīvojums”

Instrukcija dalībniekiem:
1. Lejuplādē Qrenteerings aplikāciju Play Store (v.3.3.73) vai Apple Store (v.5.1).
2. Aplikācijas iestatījumos ieslēdz GPS slēdzi, pārliecinies, ka GPS ierīcē ir aktivizēts.
3. Izvēlies "Internet event". Ievadi e-pastā nosūtīto "Course code" un "Your code".
4. Izplāno distanci un dodies distancē. Laika atskaite distancē sākas pēc atzīmēšanās pirmajā kontrolpunktā. Aplikācijas taimeris uzrādīs laiku starp pirmo un pēdējo ierakstu.
5. Pastaigājies, atbildi uz uzdotajiem jautājumiem un pavadi distancē līdz 3 stundām. Par kontrolpunkta apmeklējumu saņem uz kartes norādīto punktu vērtību. Piemēram, ja apmeklē kontrolpunktu ar kodu "83", tad saņemsi 8 punktus par punkta apmeklējumu. Par katru pareizi atbildi uz uzdevumu saņem 3 punktus. Foto punkti ir iekrāsoti sarkanā krāsā, bet uzdevumu-jautājumu punkti - zaļā.
6. Laika atskaite beidzas, kad esi atzīmējies pēdējā kontrolpunktā.
7. Spied "Send to server", lai nosūtītu datus uz serveri. To var darīt arī distances laikā. Tad rezultāti būs drošībā.
8. Aplūko savus rezultātus aplikācijā vai rogaining.lv lapā.
9. Interneta pieslēgums nepieciešams tikai reģistrēšanās un rezultātu iesūtīšanas laikā. Starp kontrolpunktiem ierīci var pauzēt. Var lietot vairākus telefonus, ievadot komandas reģistrēšanās kodus. Tiek ņemta vērā tikai pirmā komandas atbilde uz jautājumu.
10. KP ģeofiksācija notiek KP aplīša robežās, sekojiet indikatoram aplikācijā. Jautājums parādās tikai pēc ģeofiksācijas. Atbilde (foto) arī jāmeklē aplīša robežās.


Treniņu norise:
Piedzīvojumi notiek saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem attiecībā uz publiskiem un sporta pasākumiem, tātad ārkārtas situācijas laikā - attālināti jeb neklātienē.
Spēles princips ir 3 stundu laikā ir apmeklēt pēc iespējas vairāk kontrolpunktus Rīgas apkaimēs un risināt organizatoru sagatavotos uzdevumus. Uzdevumu risināšanai tiek izmantota aplikācija “Qrenteering”. Aptuvenais garums ~3 stundas (~15km).  Kontrolpunktos atbildi uz āķīgiem jautājumiem vai risini kādu no foto orientēšanās uzdevumiem!
Reģistrējies https://rogaining.lv/r/Piedzivojums , norādot vai vēlies saņemta papīra karti vai epastā.
Pastaigājies vai skrien brīvi izvēlētā laikā. Ir iespēja pieteikties uz papīra karti (reģistrējoties jānorāda "Saņemt papīra karti"). Neklātienes kartes tiek izsūtītas līdz 10:00 dienu iepriekš pirms pasākuma norises dienas uz reģistrācijas epastu, tiem, kas piesakās vēlāk - attiecīgi pēc reģistrācijas un apmaksas. Kartes varēs saņemt vienā no pasākuma dienām pie starta. Konkrētāki laiks tiks izziņots pāris dienas pirms posma sākuma
 Rezultātus uzzini LOF Facebook lapā vai https://rogaining.lv/r/Piedzivojums
Par katru kavēto minūti dalībniekam tiek atņemts viens punkts. Pēc kavētām 15 minūtēm dalībnieks tiek diskvalificēts.

Dalībnieku grupas:
INDIVIDUĀLI – Dalībnieks veic piedzīvojuma distanci individuāli
PROF – profesionālas komandas līdz 5  cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic skrienot
AMATIERI – komandas līdz 5 cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic pastaigājoties

Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās notiek, nolasot QR kodus kontrolpunktos. Punktu vērtība kartē no divi līdz 10. Kontrolpunkta vērtību nosak tā pirmais cipars, ja kontrolpunktam ir 3 cipari tad tā vērtību nosaka pirmie divi cipari. Piem KP102 - vērtība ir 10 punkti.  Par katru pareizi izpildītu uzdevumu tiek piešķirti 3 punkti.
Dalībniekam nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar lejupielādētu mobilo aplikāciju. Tā darbojas gan uz Android (no 5.0), gan iOS (no 10.0) ierīcēm.
 
Posmi
17 - 18.04.21      Rīgas centrs
01 - 04.05.21      Torņkalns

Treniņu laiks:
Starts brīvi izvēlētā laikā. Distancē var doties ar kājām. Kontrollaiks – trīs stundas. Par katru kavēto minūti dalībniekam tiek atņemts viens punkts. Pēc kavētām 15 minūtēm dalībnieks tiek diskvalificēts.

Karte:
Kartes mērogs 1:15000 (A4 formāts). Kartes pamatne būs veidota no karšu izdevniecības “Jāņa sēta” materiāliem. Katram dalībniekam tiks piešķirta viena karte. Komandām 2 kartes.
 
Pieteikšanās
Reģistrējies https://rogaining.lv/r/Piedzivojums  līdz 48 stundām pirms konkrētā posma norādītā starta laika dalībai, saņemot papīra karti. Neklātienes dalībai – online https://rogaining.lv/r/Piedzivojums jebkurā laikā līdz pat konkrētās kārtas norises beigām, karti nosūtīsim pēc iespējas ātrāk

Dalības maksas:
Individuāli:
Reģistrējoties online - 7 EUR solo dalībniekiem.
Pasākuma norises dienā - 8 EUR.

Komandām:
Reģistrējoties online - 15 EUR komandām.
Pasākuma norises dienā - 17 EUR komandām.
 
Dalības maksu lūdzu pārskaitīt:
SIA O!Latvija
Reģ. Nr. 40103795862
Banka: Luminor
IBAN LV91RIKO0002930175825


Rezultāti un apbalvošana
Treniņu Kopsavilkums tiks publicēti LOF Facebook lapā. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, uzvar tas, kurš punktus savācis īsākā laikā.

Rezultāti un bildes tiks publicētas Rogaining mājas lapā: https://rogaining.lv/r/Piedzivojums

Apbalvošana
Katrā posmā no visiem dalībniekiem un komandām tiks izlozētas pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītājiem.
 
Drošība un citi noteikumi
Pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja sacensības notiek diennakts tumšajā laikā.

Dalībniekiem jāievēro distancēšanās un citas epidemioloģiskās prasības, kas konkrētās kārtas norises brīdī ir spēkā saistībā ar Covid-19. Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) publicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos un pieteikumu sistēmā.
 
KONTAKTI
Matīss Ratnieks, t. 20252282, e-pasts: info@olatvija.lv


Aplikācijas lejuplāde:
 

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF Maxima