JAUNUMI

30.12.2023
Pilnmēness starp diviem atkušņiem.


Pēc 3 gadu pārtraukuma tika atjaunots rogainings ZIEMASSVĒTKU IZVĒLE. Pasākumu sakotnēji izauklēja Guntis Dude, Indra un Jānis Segliņi, Ilga un Andris Elksnīši, Ivars Prikulis, kā kluba TSK Sprīdītis sezonas noslēguma pasākumu, līdz tas ātri iekaroja arī plašākas publikas atsaucību un kopš 2015.gada kļuva par pilntiesīgu rogainingu. Sadarbībā ar Indru Segliņu un rogaininga kartes autoru Raimondu Lapiņu, šogad rogaininga organizēšanu uzņēmās Sporta klubs R24.LV. 26.decembrī 136 rogaineri satikās mājīgajā Lejas Kleperu lauku sētā, Launkalnes pagastā, lai 4 stundu laikā izstaigātu apkārtnes mežus.  


ZIEMASSVĒTKU IZVĒLI pavadīja veiksme, svaigs sniegs un neliels sals pēc atkušņa, kas saplacināja decembra kupenas un nodrošināja Ziemassvētku laikam atbilstošās ainavas. Debesis bija apmākušās, taču sacensību vakarā caur mākoņiem uzspīdēja pilnmēness, kura iespaidotas 60 komandas pieveica sev izvēlētās distances starp 37 kontrolpunktiem 4 stundu kontrollaikā. Par absolūtajiem uzvarētājiem kļuva Pēteris Grīviņš, Artūrs Vadzis un Jānis Kūms (komanda Trailinity). Sacensību KARTE un visi REZULTĀTI publicēti https://www.rogaining.lv

PALDIES visiem, kas pielika roku ZIEMASSVĒTU IZVĒLE sagatavošanā un norisē! Sacensību kartes autors ir viens no Latvijas rogaininga aizsācējiem – Raimonds Lapiņš, sacensību rezultātus nodrošināja viena no ZIEMASSVĒTKU IZVĒLE aizsācējām – Indra Segliņa, sacensību kartes saražoja izdevniecība NRJ REKLĀMAI, ēdināšanu, dzirdināšānu  un rupjmaizi mielastam pēc finiša nodrošināja Ivetas Kazerovska un MAIZNĪCA LIEPKALNI. Kontrolpunktus izvietoja un novāca Uldis Pekuss un Artūrs Pauliņš. Pirmsstarta rokdarbus paveica Anita Liepiņa un Ilze Lapiņa. Mazos darbos iesaistījās sacensību organizēšanas jaunie praktikanti Adriana un Armands Krastiņi. Pasākums nebūtu iespējams bez Lejas Kleperu sainieku Aivas un Ulda Kleperu atsaucības un rūpes, lai labi justos visi, gan organizatori, gan dalībnieki. Vairums rogainingu rīkošanā  neaizvietojams ir Nauris Spalviņš, kurš vienmēr pieskata sacensību vadītāju un arī operatīvos darbus gan sacensību laikā, pirms un pēc tām. Visu izdomāja, saplānoja, apsekoja un iemarķēja dabā, reģistrēja dalībniekus, veica sagādnieka pienākumus, mobilo WC transportēšanu un vēl visu ko  - Valters Kaminskis.Ik reizi pēc pabeigta pasākuma ir gan labsajūta un gan šaubas. Labsajūta par paveikto un šaubas par nepieciešāmību turpināt. Katram projektam ir vairāki faktori: ambīcijas, pieprasījums, gandarījums un ekonomiskais pamatojums.
PALDIES visiem R24.LV rogainingu dalībniekiem un sadarbības partneriem par līdzšinējo pieprasījumu un atbalstu!Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI
LOF rogaineru reitings atrodams 
zem banera Latvijas rogaininga kauss


ZAĶU ROGAININGS
2024.gada 16.marts, Ropaži
[Biļetens] [Pieteikšanās] [Dalībnieki]
labojumus sūtiet uz: valtersk@latnet.lv


Latvijas čempionāts rogainingā

2024.gada 4.-5.maijs, Jaunkalsnava
[Biļetens] [Pieteikšanās] [Dalībnieki]


Silva-rog, Sveikuļi
1.kārta - 09-10.12.2023. [Rezultāti]
2.karta - 20-21.01.2024. [Rezultāti]
3.kārta - 17-18.02.2024. [Rezultāti]
[Informācija]  [Pieteikšanās]Vadātāja IELENE 6.0

09.02 - 12.02 Vecrīga
[IELENE][STAIGULIS]
23.02 - 26.02 Imanta
08.03 - 11.03 Jugla
22.03 - 25.03 Bolderāja
05.04 - 08.04 Mārupe
[Pieteikums/ nolikums/ dalībnieki]


Rīgas apkaimju orientēšanās kauss 2024


1. posms, 3. februāris,  Sarkandaugava
[REZULTĀTI][BILDES][RELĪZE]
2. posms, 17. februāris, Dzirciems/Iļģuciems
[REZULTĀTI][BILDES]
3. posms, 2. marts, Grīziņkalns
4. posms, 16. marts, Bieriņi
5. posms, 6. aprīlis, Dārziņi
[Pieteikums, Nolikums]
[KOPSAVILKUIMS]


 

 

AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

02.03.2024.
Rīgas apkaimju orientēšanās kauss, 3. posms
[info]

16.03.2024.
Zaķu rogainings (4h/6h).
[info]

16.03.2024.
Rīgas apkaimju orientēšanās kauss, 4. posms


     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^