JAUNUMI

31.10.2022
Niknie bebri un gudrās lapsas.


Pēc diviem tukšajiem gadiem, kad plānotie pasākumi tika atcelti, šogad atkal atgriezās un notika LAPSU ROGAININGS. Dzērbenes apkārtne bija jau noskatīta pagājušajā gadā. Sacensību teritorija, 74 km2, ir daļa no teritorijas, kur 2011. gadā notika Eiropas čemionāts rogainingā. Rogainings bez trotuāriem bija petiekami labs iemesls, lai gandrīz 300 dalībnieku dotos iepazīt Dzērbenes apkārtni lietainā oktobra nogales dienā. Vairākas vietas apkārtnē izmainīja NIKNIE BEBRI, kas gatavojoties ziemai cītīgi būvējas jaunus dambjus un grauza barībai derīgos kokus pat pauguru virsotnēs. Sacensību dalībnieki, kā GUDRĀS LAPSAS, centās atšifrēt distanču plānotāja sarūpēto atjautības uzdevumu, apkārtnē izvietoto kontrolpunktu vērtību režģi, bet vēlāk distancē arī sacensību kartes autora sacensību apkārtnes interpretāciju, kas pārsvarā top apkopojot visa veida pieejamo informāciju no publiski pieejamiem avotiem, LĢIA, LVM GEO kartes, GOOGLE maps utml.


Distances plāmošanā sacensību rīkotājus pārspēja Pēteris Grīviņš un Alberts Jasāns (komanda Sīkaprtiju apvienība, 235 punkti), kuri nepilnu 12 stundu laikā, pieveicot vairāk nekā 64 km gaisa līnijā, paspēja apmeklēt visus 55 kontrolpunktus. Labākā komanda jauko komandu ieskaitē bija viesi no Igaunijas Tonis Piirsild un Pille Vinne (komanda O+, 182 punkti), kas 12 stundu laikā gaisa līnijā pieveica vairāk nekā 48 km. Sieviešu komandu ieskaitē uzvarēja Kristīne Kadaša, Gunta Brazauska un Aleksandra Fjodorova (komanda Dzintars matos, 146 punkti), kuras 12 stundu laikā pieveica vairāk nekā 39 km gaisa līnijā. Jāizceļ arī vienīgā superģimene 12 stundu sacensību ieskaitē Mārtiņš Čablis, Baiba Nummure un Nauris Čablis (komanda Purva bridēji, 113 punkti), kas 12 stundu laikā pieveica vairāk nekā 30 km gaisa līnijā. 

6 stundu laika ieskaitē uzvarēja Raitis Muižnieks un Ingus Grasis (komanda Abi labi, 117 punkti), kas neplnu 6 stundu laikā pieveica gandrīz 28 km gaisa līnijā. 
Mājas lapā ir pieejami pilnie sacensību rezultāti, kā arī visāda veida unikāla statistika.PALDIES sacensību kartes autoram Pēterim Blumbergam, esam eksperimentu ceļā uz ideālu rogaininga sacensību karti, sacensību rezultātu uzskaitvedim Aivaram Žoglam, kurš operatīvi novērsa dažus sacensību rīkotāju tikus, Anitai Liepiņai un Igita Štubei, kuras paveica gandrīz visus rokdarbus, viņām pievienojās dienas komanda, Laura Puķīte, Adriana Skrastiņa un Kārlis Kaminskis, gandrīz visus kontrolpunktus sacensību laukumā izvietoja Uldis Pekuss un Mārtiņš Lasmanis, visus sacensību dalībniekus finišā pabaroja un padzirdīja Iveta un Aigars Kazerovski, sacensību komandants Nauris Spalviņš pieskatīja visas lietas no paša sākuma līdz beigam. Paldies par uzņemšanu "Ķetas" mājas plavas saimniekiem Jānim Gobiņam. Gandrīz visus mirkļus iemūžināja Mareks Gaļinovskis, FOTOMAN.LV.  

BILDES - IZLASE    BILDES - PAPILDUS

PALDIES VISIEM!


1. KĀ2 @ 01.11.2022., 17:34 teica:
Paldies!
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI
LOF rogaineru reitings atrodams 
zem banera Latvijas rogaininga kauss

Latvijas čempionāts rogainingā

2024.gada 4.-5.maijs, Jaunkalsnava
[Biļetens Nr2]  [Dalībnieki]
labojumus sūtiet uz: peterisblumbergs@gmail.com 
[Pieteikšanās]


Labdarības sacensības
2024.gada 27.aprīlis, Tukums
[Biļetens] [Komandas] [Pieteikums


Rīgas piedzīvojums
05 – 07.04 Dzirciems
[REZULTĀTI]
19 – 21.04  Dreiliņi
[REZULTĀTI]
24 - 26.05  Bieriņi
[Biļetens]  [Dalībnieki]
[Pieteikšanās]Eiropas čempionāts
2024.gada 17.-18.augusts, Misso
[Informācija]  [Bulletin 1]  [Dalībnieki]
[Pieteikšanās]  lētāk līdz 30.04.2024
1. aprīlis - Rīgas Spilves pļavu rogainings
20. aprīlis - Liepājas Dienvidu fortu rogainings
18. maijs - Baložu kūdras bānīša rogainings
13. jūlijs - Mazsalacas Skaņākalna rogainings
7. septembris - Mežgarciema militārās pilsētiņas rogainings
2. novembris - Rīgas Kurpju raga rogainings
[Pieteikums/ nolikums/ dalībnieki]


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

27.04.2024.
Tukuma rogainings (3h/6h)
[info]

04.05.2024.
Latvijas čempionāts rogainingā (24h), Mežmalu rogainings (4h/6h)
[info]

24.05.2024.
Baložu kūdras bānīša rogainings (2/3/4/6h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^