JAUNUMI

04.08.2017
Pošamies uz Pasaules čempionātu

Šī gada vērienīgākais pasākums rogainingā strauji tuvojas. Vēl pēdējie metri, treniņi un atzīmes darbu sarakstā, lai jau augusta vidū varam tikties un piedzīvot Pasaules čempionātu rogainingā Rāznas Nacionālajā parkā.

 


Noteikti esi pamanījis 3.biļetenu, kas publicēts te. Aicinām rūpīgi iepazīties ar visām izmaiņām, kas nākušas klāt vai mainītas pēc 2.biļetena. Un noteikti dalīties ar šo informāciju arī ar citiem WRC 2017 dalībniekiem.

 

BRAUCOT UZ SACENSĪBĀM


Braucot uz sacensībām, neaizmirsti mājās personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un svilpīti.


Daļa no čempionāta teritorijas atrodas pierobežā, kas sacensību dalībniekiem paredz ievērot vairākus noteikumus. Pienākumu, uzturoties pierobežā, glabāt pie sevis un pēc Valsts robežsardzes amatpersonas pieprasījuma uzrādīt dokumentus, kas apliecina personas identitāti un tiesības uzturēties Latvijas Republikā, nosaka Latvijas Republikas valsts robežas likums.


Savukārt International Rogaining Federation (IRF) noteikumu punkts B15 paredz, ka katram dalībniekam, atrodoties distancē, jābūt līdzi svilpītei.


Ļoti noderēs arī kompass. Kā norāda distandes plānotāji, apvidus daba var stipri “iegriezt”.


Pašlaik uz ceļa Jēkabpils–Rēzekne posmā ap Varakļāniem un Viļāniem notiek ceļa remonta darbi ar aptuveni 14 luksoforu posmiem. Pieņemot, ka remontdarbi turpināsies arī augusta vidū, braukšanas laiks var palielināties pat par 1 stundu. Ņemot vērā ceļa remontus, brauciet laikus vai arī plānojiet braucienu caur Līvāniem, Preiļiem u.tml.


DODOTIES UZ STARTUDodoties uz startu, pārliecinies, ka bez personu apliecinoša dokumenta, svilpītes un kompasa līdzi esi paņēmis arī dalībnieka numuru un organizatoru izsniegtu SI karti. Tieši tā – sava SI karte nav jāņem līdzi, tā tiks izsniegta reģistrējoties.


Ja tev ir organizatoru piešķirts GPS (komandu saraksts te), to saņemsi startā. Tas arī ir obligātais ekipējums, kas jānes līdzi distancē.


Pārliecinies, ka ar GPS aprīkoto pulksteni un mobilo telefonu esi ievietojis tam paredzētajā organizatoru izsniegtajā pašlīmējošā maisiņā un maisiņu aizvēris. Arī to izsniegs organizatori. Sacensībās izmantot pulkstenis ar GPS funkcionalitāti ir aizliegts! Par to jau skaidrojām te.SAVLAICĪGA LĪDZJUTĒJU REĢISTRĒŠANA

3.biļetenā norādīts: "Accompanying persons and spectators (over 6 years of age) staying at the Event center shall pay spectator fee of 25 euros: 4-day camping and parking, catering at the hash house during the race and after the finish, event map (delivered after the finish)."


Nekas nav mainījies kopš 2.biļetena attiecībā uz līdzjutējiem un to vecumu –  3.biļetens to šobrīd apstiprina. Tātad personas, kas uzturas HH sacensību laikā (7 gadi un vecākas), bet nepiedalās sacensībās, ir uzskatāmas par līdzjutējiem (“spectator" statusā) un saņem karti pēc finiša, ēdināšanu sacensību laikā un pēc finiša, kā arī atļauju uzturēties sacensību centrā.


Tā kā līdzjutējiem paredzēta ēdināšana sacensību laikā HH un arī pēc sacensībām kopā ar dalībniekiem, pasākuma organizatoriem savlaicīgi jāzina arī līdzjutēju skaits, lai varētu visiem nodrošināt nepieciešamo servisu.


SAVLAICĪGA IERAŠANĀS SACENSĪBU NORISES VIETĀ

Dalībnieki aicināti ierasties pasākuma teritorijā savlaicīgi vairāku iemeslu dēļ – lai pierastu pie apstākļiem, kartes zīmētāja stila un izmēģinātu treniņdistanci. Īpaši ieteicams tas būtu tiem, kuru pieredze starptautiskās rogaininga sacensībās nav liela. Nav noslēpums, ka apvidus būtiski atšķiras no tiem apvidiem un kartēm, kādos šogad notikuši citi pašmāju rogainingi.


Bez tam, ceturtdienas rītā būs iespējams apmeklēt īpaši dalībniekiem organizētu notikumu – podnieka cepļa atvēršanu, un jau ceturtdienas vakarā piedalīties svinīgajā sacensību atklāšanā.


BRAUCAM KOPĀ!

Ja dodies uz čempionātu ar savu transportlīdzekli un vēl ir kāda brīva vieta tavā auto vai gluži otrādi – meklē šoferi braucienam uz Mamonovu Rāznas Nacionālajā parkā, ieskaties forumā un varbūt atradīsi ceļabiedrus – http://rogaining.lv/sarunas/viewtopic.php?f=14&t=2413


Esam saprotoši un ievērojam gan IRF noteikumus, gan pasākuma organizatoru norādes, lai visiem šī būtu patīkama pieredze un dalība čempionātā.

 

Ja rodas vēl kādi jautājumi, mēģināsim atrisināt katru no tiem. Veiksmes treniņos un tiekamies pavisam drīz startā!WRC 2017 organizatoru komanda

5. valērijs @ 14.08.2017., 10:58 teica:
atceramies - arī Preiļi - Aglona posmu sāk labot, tā izbraukšana var prasīt vēl papildus pusstundu noteikti
4. andris @ 13.08.2017., 16:49 teica:
GPS komandai ir obligāts TIKAI TAD, ja to komandai ir piešķīruši organizatori. Pārējie tos neobligātā ceļā varēja izīrēt, un tiem tas nav obligātais ekipējums.
3. Regīna @ 13.08.2017., 14:14 teica:
Nesaprotu par to GPS!
Organizatori aprakstā norāda: Ja tev ir organizatoru piešķirts GPS (komandu saraksts te), to saņemsi startā. Tas arī ir obligātais ekipējums, kas jānes līdzi distancē.

Bet ja mēs neesam pieteikušas organizatoriem GPS, kā tad lai mēs pie tā tiekam!?
2. aivars @ 07.08.2017., 13:07 teica:
Ir apvidi un "tautas" distances, kuros var itin mierīgi iztikt bez kompasa. Šoreiz, noticiet, "vīkendu" rogainingu iemaņas var nederēt. Un labāk bez apaviem, bet ar kompasu wink
1. JurisŠ @ 07.08.2017., 08:11 teica:
Kompass nolikumā nav pieminēts pie oligātā inventāra. Tikpat labi var rakstīt, ka "ļoti noderēs" apavi utt..
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
 AKTUĀLI


2019. gada 30.  marts, Skaistkalne
[Nolikums] [Pieteikums] [Komandas]2019.gada 4.-5. maijs, Liepene.
[Nolikums] [Pieteikums] [Komandas]2019.gada 1. jūnijs, Milzkalne.
[Nolikums] [Pieteikums] [Komandas]2019. gada 8. jūnijs, Inčukalns.

[Nolikums] [Pieteikums] [Komandas]


2019.gada 13. jūlijs, Lielupe.
[Nolikums] [Pieteikšanās] [Komandas]


2019.gada 11. augusts, Menģele.
[Nolikums] [Pieteikšanās] [Komandas]


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
Pasaules čempionāts rogainingā
2019. gada 27.-28.jūijs, Katalonija, Spānija
[Bulletin No.2
[Pieteikšanās] lētāk līdz 15.03.2019
[Komandas]


 LATVIJAS KAUSS

0
Latvijas kauss rogainingā

LKR NOLIKUMS šeit.

LK arhīvs.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

30.03.2019.
Skaistkalnes rogainings (2h/4h)
[info]

04.05.2019.
Nakts rogainings (6h/12h)
[info]

11.05.2019.
Olaines rogainings (2h/4h/6h)
[info]

 JAUNĀKAIS SARUNĀS
   JAUNĀKIE KOMENTĀRI
  • Ainārs komentēja rakstu Nakts rogainings 2019.:
   Labdien! Varēsiet uzcelt telti bez papildus maksas...
  • Aija komentēja rakstu Nakts rogainings 2019.:
   Labdien, kā ar telts celšanu sacensību centrā (kempingā)? Telts vieta ir ie...
  • IlzeL komentēja rakstu Latvijas kauss rogainingā 2019:
   Jāni, esi laipni aicināts iesaistīties LOF rogaininga komisijas darbā, lai turpm...
  jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
  ^ uz augšu ^