JAUNUMI

16.08.2021
2021. gada Latvijas čempionāts rogainingā ir noslēdzies ar pārliecinošu divu Guntu uzvaru!

14. – 15. augustā Mordangā notika Latvijas čempionāts rogainingā. Apvidus dalībniekiem bija diezgan izaicinošs, skaistās priežu iekšzemes kāpas mijās ar saimnieciskiem mežiem, ka arī ar īstiem džungļiem. Arī Kurzemes puses pēdējo trīs nedēļu lieti distanci nepadarīja vieglāku – ūdens bija daudz, grāvji piepildījušies ar ūdeni. Papildus vēl radās viens izaicinājums – sēņu pārbagātība, daļa dalībnieku nenocietās: lasīja baravikas,  gailenes un nesa līdzi uz finišu.
Par čempioniem atklātajā vīru grupā MO (ar absolūti labāko un ļoti pārliecinošo sniegumu) kļuva komanda “Divi Gunti”: Guntis Šmaukstelis un Guntis Māliņš. Otrajā vietā palika komanda “Bez stresa”: Viesturs Šlosbergs un Renārs Skudra, trešajā vietā komanda “Kad dzīvot sagribas”: Kārlis Lauders un Toms Bergmanis.
Atklātajā jauktajā grupā XO pārliecinošu sniegumu demonstrēja komanda un par čempioniem kļuva komanda “PL”: Sandis Pētersons un Ieva Liepiņa, otrajā vietā komanda “Āpsis ar Ventilatoru”: Aija Bartuševica un Oskars Bartuševics. Trešajā vietā palika komanda, kurai dažas naktī pieļautās kļūdas neļāva cīnīties par augstāku vietu -  “Liedagi-35”: Fadejs Precinieks un Zelma Preciniece.
Atklātajā sieviešu grupā WO pirmo vietu izcīnīja komanda “Davaičiki Zaičiki” – Līga Berķe un Zane Dzirkale. Čempionu titulu nodrošināja pirms finiša pieņemtais lēmums “pacīnīties” par kontrolpunktu, kurš atradās pretī pussalai uz kuras atradās sacensību centrs.  Uz kontrolpunktu un atpakaļ nācās doties peldus. Šī bija vienīgā komanda, kas to izdarīja abos virzienos (uz un no kontrolpunkta). Otrajā vietā palika komanda “Dzintars matos”: Kristīne Kadaša un Gunta Brazauska. Šai komanda čempionu titulu maksāja dažas kļūdas, kuras gadījās nakts melnumā un lietusgāzes laikā.  Trešā vieta: komanda “Latvietes.”: Santa Blūma un Lāsma Šlosberga.
Sešu stundu čempionāta satelītsacensībās vīriem ļoti pārliecinoši uzvarēja komanda “Onkuļi”: Einārs Masteiko un Alberts Jasāns, jauktajā grupā uzvarēja komanda “Kedas ir kedas”: Uģis Inka un Aiga Tora, jauktajā grupā komanda “De Niro un Baltais zalktis”: Vita Skuja un Baiba Kaškina.
Šogad neizdevās gludi ar visu komandu GPS sekošanas datu pārraidi un ievākšanu, daļai komandu dažos posmos GPS ierakstos ir “robi”. Visticamākais iemesls ir sliktā zona, GPS aparātu “paslēpšanās” zem apģērba, lietus. Mēģinājums atbūt datus no aparātu ierakstiem tomēr nav izdevies, sekošanas vietnē ir labākais, kas ir iespējams. GPX faili ir pieejami rogaining.lv – sazipotā veidā. Neskatioties uz trūkumiem, GPS ierakstu tiešraide padara šo sporta veidu interesantāku un skatāmāku, jo dažādās kartes vietās daļu komandu “izspēlē” ļoti spraigus sižetus – “zīmē” astotniekus un visādus citus ķeburus.
Paldies atbalstītājiem, iesaistītajiem: “Latvijas orientēšanās federācija”, OK “Ziemeļkurzeme”, Talsu novads, AS “Latvijas valsts meži”, kā arī daudzajiem brīvprātīgajiem.3. Evalds @ 22.08.2021., 13:25 teica:
Par MUV piekrītu. Lai vīriem veicas, saturās. Igauņu ka biezs. Vēl piebildīšu , ka Freestyle piedalīsies citā sastāvā, komanda nokomplektēta. thumb
2. aivars @ 20.08.2021., 23:58 teica:
Reālais orgu un/vai palīgu skaits jāreizina vismaz ar 2. Foto redzamajā skaitā tas būtu tuvu varoņdarbam. Kā tur bija par tiem varoņdarbiem - tos parasti jāveic, labojot muļķīgas kļūdas. wink Katrs vienkārši pēc labākās sirdsapziņas darīja darbus, kurus mums uzdeva un visu pasākumu lieliski vadīja Ainārs. Precizējums par MSV - arī 2 MUV komandas no LV pārstāv MSV grupu, kā jau tas rogainingā ir pieņemts.
1. Ēvalds , @ 20.08.2021., 21:40 teica:
Skatoties uz mazskaitlīgo orgu grupu var teikt, ka viņi pastrādāja varoņdarbu šāda pasākuma sarīkošana. PALDIES visiem vēlreiz! Tagad vēršos ar uzrunu senioru virzienā: LV šogad ERČ Igaunijā 4.-5.08.21. MSV kategorijā uz šo momentu pārstāv 1/2 komanda. Gaidu zvanu uz 29427612 vai e-pastu no griboša un varoša startēt kopā, jo mans komandas biedrs šoreiz netiek. Esmu pieejams visu laiku, ir vērts pamēģināt! thumb
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI


2022. gada 23. septembris
[REZULTĀTI]Saulkrastu rogainings
2022.gada 16.oktobris, Saulkrasti
[Biļetens]
[Pieteikšanās]  [Dalībnieki]Lapsu rogainings

2022. gada 29.oktobris
[Biļetens Nr.1]
[Pieteikšanās] [Dalībnieki]Brīvības rogainings

2022. gada 12. novembris
[Biļetens]
[Pieteikšanās]  [Dalībnieki]


Pilsētas leģendas
26.03.22 – Rīga
23.04.22 – Ķekava
16.07.22 – Valmiera
20.08.22 – Rīga
17.09.22 – Ogre
05.11.22 – Rīga
[Info un pieteikšanās]


Pasaules čempionāts rogainingā.
2022.gada 26.-27.augusts, Čehija
[Informācija]
[LIVE CENTRUM]
[KARTE 100 dpi]
[REZULTĀTI_24h]


 

AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.


 

 NĀKAMIE PASĀKUMI

16.10.2022.
Saulkrastu rogainings (2h/ 4h/ velo 2h)
[info]

22.10.2022.
Jūrmalas rogainings (3h/6h/3h velo)
[info]

29.10.2022.
Lapsu rogainings (6/12h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^