Neklātienes Jāņuzāļu rogainings

Organizē: Latvijas Orientēšanās federācija
 
Formāts: 3 stundu kontrollaika neklātienes sacensības rogainingā, individuāli, komandā vai ar ģimeni, kājām vai ar velo (2h kontrollaiks).
 
Laiks un vieta: 2021. gada 18.-21. jūnijā, no Ziepniekkalna līdz Baložiem. Starts Ziepniekkalnā, precīza starta un finiša vieta tiks paziņota visiem reģistrētajiem dalībniekiem nosūtot e-pastu.
 
Norise: “Jāņuzāļu rogainings” ir neklātienes rogainings 4 dienu garumā, kur dalībnieki paši izvēlas sev vēlamo starta laiku. Atzīmēšanās ar mobilo telefonu un aplikāciju Qrenteerings. Pēc finiša katrs pats rezultātus iesūta aplikācijā, nospiežot pogu “sūtīt uz serveri”. Kartes tiek izsūtītas uz reģistrējoties norādīto e-pastu un startēt var brīvi izvēlētā laikā norādītajos datumos. Būs iespēja saņemt arī papīra kartes. Ja gribēsi papīra karti, tad tas ir iepriekš reģistrējoties jānorāda (līdz 17. jūnijam 9:00). Karšu saņemšana būs iespējama starta vietā 19. jūnijā 10:00-11:00 un 20. jūnijā (laiks tiks precizēts vēlāk).
 
Dalībnieku grupas:
VO -  vīrieši
SO – sievietes
VV -  vīrieši, kas sacensību dienā jau ir sasnieguši 40 gadu vecumu
SV - sievietes, kas sacensību dienā jau ir sasniegušas 40 gadu vecumu
Vvelo – vīrieši, startē ar velo
Svelo – sievietes, startē ar velo
TautaKājas – komandas
TautaVelo – komandas ar velo
(rezultātos atsevišķi tiks atspoguļota arī grupa TautaKājasBērni – komandā vismaz viens bērns līdz 12 gadiem. Tā būs apakšgrupa grupai TautaKājas)
 
 
Sacensību  laiks:
Starts no 18.06 plkst. 15:00 līdz 21.06 plkst. 15:00
 
Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās izmantojot Qrenteerings aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos. Punktu vērtības kartē no 2 līdz 10. Katram dalībniekam (vai komandai) nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar ielādētu aplikāciju.
 
Karte:
Kartes mērogs 1:15000 (A3 formāts). Karte ir daļa orientēšanās karte, daļa pilsētas karte.
 
Pieteikšanās:
Online www.rogaining.lv līdz 17. JŪNIJAM 9:00, ja gribi papīra karti. Ja karti drukāsi pats, tad jebkurā laikā līdz pat sacensību norises beigām.
 
Dalības maksas
10 eiro individuāliem dalībniekiem, ja reģistrējas līdz 18.06 plkst. 14:00, vēlāk – 11 eiro
13 eiro komandām (komandai tiks izsniegtas 2 papīra kartes), ja reģistrējas līdz 18.06 plkst. 14:00, vēlāk – 15 eiro
 
Dalības maksu lūdzu pārskaitīt:
 
SIA O!Latvija
Reģ. Nr. 40103795862
Banka: Luminor
IBAN LV91RIKO0002930175825
 
Reģistrējoties pēdējā brīdī vai sacensību norises laikā, lūdzu samaksas apliecinājumu atsūtīt uz ildze.straume@lof.lv, lai varam operatīvi pamanīt jūsu reģistrāciju un izsūtīt karti!
 
Rezultāti, vērtēšana un kopvērtējums
Rezultāti tiks publicēti www.rogaining.lv.
Sacensību norises laikā netiks uzrādīti pilnie rezultāti, lai neradītu priekšrocības vēlāk startējošajiem.
 
Apbalvošana
Pirmās 3 vietas ieguvušie dalībnieki katrā individuālo dalībnieku grupā tiek apbalvoti ar izcilības atzīšanas balvām, kuras tiks izsūtītas epastā dāvanu kartes veidā.
Tautas grupās (komandas) apbalvošana ir loterijas veidā – Maximas dāvātie gardumi.
Loterija individuālajiem dalībniekiem – Suunto kompasi.
 
Drošība un citi noteikumi
Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja sacensībās startē diennakts tumšajā laikā.
Dalībnieki ievēro distancēšanās un citas epidemioloģiskās prasības, kas norises brīdī ir spēkā saistībā ar Covid-19.
Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) pubicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos un pieteikumu sistēmā.
 
Jautājumi un informācija
ildze.straume@lof.lv

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF