DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
8 Latvia Aleksandrs Kotovs 2008 Rigas satiksme/Riga
SJ
206 Latvia Elīza Prikšāne 2008 Rīga
212 Latvia Amanta Mikijanska 2010 Auseklis IK
213 Latvia Kate Daģe 2011 Alnis/Jelgava
VO
401 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
402 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
403 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Scott Running Latvia/Rīga
405 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
409 Latvia Mikelis Bendiks 1989 Kompass rāda tikai ziemeļus/Rīga
411 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 Kāpa/Rīga
413 Latvia Edgars Zaķis 1988
414 Latvia Arnis Veidemanis 1988 Rīga
415 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Kreņķis
416 Latvia Nauris Kozuliņš 1982 Lejasciems/Rīga
419 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
426 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
427 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
429 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils
436 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti
468 Latvia Andis Komarovs 1987 Ķekavas nov.
486 Latvia Kārlis Lauders 1988 Arhitekti/Rīga
487 Latvia Jānis Žideļūns 1990 Pumpis
488 Latvia Alēns Jukšinskis 1984 Jelgava
489 Latvia Mārtiņš Veseris 1987 Rīga
SO
601 Latvia Ilze Zvidrina Zvīdriņa 1983
605 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis
607 Latvia Ilze Hirkovska 1990 OK Saldus/Rīga
610 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
612 Latvia Vija Elstiņa 1983 Kekava
616 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa
617 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
618 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
644 Latvia Laura Kozuliņa 1985 Rīga
653 Latvia Rita Pastare 1986
654 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
655 Latvia Ilona Daģe 1984 Alnis/Jelgava
656 Latvia Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien Vāveres/Rīga
VV
802 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
803 Latvia ALEKSANDRS Ta 1976 Klubs/Rīga
805 Latvia Juris Ceirulis 1975 Purva Malēji/Mārupe
809 Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga
811 Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādzaži City/Ādaži
813 Latvia Arnis Mežeriņš 1980 EFFIC VELO/Biķeri
815 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
816 Latvia ANDREJS GRUZDEVS 1974 Riga
817 Latvia Edgars Celms 1971 Mārupe
819 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
824 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 AG Capital/Lapenieki
828 Latvia Edgars Rancāns 1981 DIVI PLUS DIVI/Rāmava
832 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK
833 Latvia Elmārs Prikšāns 1977 Rīga
838 Latvia Raivo Pienis 1979 ASK Patria / TUR ĀRĀ/Jelgava
877 Latvia Uldis Alksnis 1946 Fonons/Ikšķile
878 Latvia Salvis Daģis 1981 Alnis/Jelgava
879 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
SV
1002 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1004 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1009 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1010 Latvia Sniedze Brakovska 1980 Ādzaži City/Ādaži
1016 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1019 Latvia Aija Dēliņa 1974 Rīga
1047 Latvia Guna Zagorska 1976 Auseklis IK/Rīga
1050 Latvia Anita Paidere 1967 Ozolnieki
1051 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa
1052 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF