DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
4 Latvia Lenarts Straume 2010 Dzilnuciems
SJ
206 Latvia Elīza Prikšāne 2008 Rīga
207 Latvia Amanta Mikijanska 2010 Auseklis IK
208 Latvia Kate Daģe 2011 Alnis/Jelgava
VO
401 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
402 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
403 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Scott Running Latvia/Rīga
405 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
409 Latvia Mikelis Bendiks 1989 Kompass rāda tikai ziemeļus/Rīga
411 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 Kāpa/Rīga
413 Latvia Edgars Zaķis 1988
414 Latvia Arnis Veidemanis 1988 Rīga
415 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Kreņķis
416 Latvia Nauris Kozuliņš 1982 Lejasciems/Rīga
419 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
423 Latvia Andis Andis 1987 Ķekavas nov.
426 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
427 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
429 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils
436 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti
437 Latvia ALĒNS Jukšinskis 1984 Jelgava
438 Latvia Juris Žideļūns 1993 IK Auseklis/Rīga
439 Latvia Kārlis Lauders 1988 Arhitekti/Rīga
440 Latvia Miķelis Žideļūns 1985 IK Auseklis/Rīga
441 Latvia Edgars Jurjāns 1987 L.K.O./Rīga
442 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK/Riga
443 Latvia Olegs Nikolajevs 1994 Rīgas Sēņotāji/Riga
444 Latvia Mārcis Grīnšteins 1993 Mārupes nov.
445 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
446 Latvia Māris Dazarts 1985 Rīga
447 Latvia Mareks Bulkovskis 1983 RK Mītava/Jelgava
448 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jurmala
449 Latvia Toms Bergmanis 1988 Rīga
450 Latvia Edgars Prulis-Munda 1984 Jelgava
451 Latvia Kārlis Kinderevičs 1989 Jelgava
452 Latvia Valts Ulmanis 1996 Auseklis IK
453 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Legs Misérables/Riga
SO
601 Latvia Ilze Zvidrina Zvīdriņa 1983
605 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis
607 Latvia Ilze Hirkovska 1990 OK Saldus/Rīga
610 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
612 Latvia Vija Elstiņa 1983 Kekava
616 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa
617 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
618 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
623 Latvia Eva Dzene 1983 Ozons/Rīga
624 Latvia Madara Šneidere 1992 Latvian Cycling Girls/Rīga
625 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
626 Latvia Valentīna Romanova 1987
627 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
628 Latvia Kate Dūdele 1990 Kāpa OK/Rīga
629 Latvia Rita Pastare 1986
630 Latvia Ilona Daģe 1984 Alnis/Jelgava
631 Latvia Katrina Stasinska 1997 Rīga
632 Latvia Ilze Vilciņa 1990 Latvian Cycling Girls/Rīga
633 Latvia Māra Vilciņa 1983 Kāpa OK/Jūrmala
634 Latvia Marta Veilande 1992 Jelgava
VV
802 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
803 Latvia ALEKSANDRS Ta 1976 Klubs/Rīga
805 Latvia Juris Ceirulis 1975 Purva Malēji/Mārupe
809 Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga
811 Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādzaži City/Ādaži
813 Latvia Arnis Mežeriņš 1980 EFFIC VELO/Biķeri
815 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
816 Latvia ANDREJS GRUZDEVS 1974 Riga
817 Latvia Edgars Celms 1971 Mārupe
819 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
824 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 AG Capital/Lapenieki
828 Latvia Edgars Rancāns 1981 DIVI PLUS DIVI/Rāmava
832 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK
833 Latvia Elmārs Prikšāns 1977 Rīga
835 Latvia Arvīds Ozoliņš 1974 Rīga
836 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Rīga
837 Latvia Ilmārs Dukulis 1964 Alnis/Jelgava
838 Latvia Raivo Pienis 1979 ASK Patria / TUR ĀRĀ/Jelgava
839 Latvia Uldis Alksnis 1946 Fonons/Ik's'kile
840 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
841 Latvia Uģis Kūliņš 1972 Saulkrasti
842 Latvia Jānis Zagorskis 1975 IK Auseklis/Rīga
843 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona
844 Latvia Salvis Daģis 1981 Alnis/Jelgava
845 Latvia Māris Sokolovskis 1970 TAKA
846 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
847 Italy Martiny Root 1975 OK ALba/Milan
848 Latvia Kristaps Tamužs 1981 Ozons/Riga
849 Latvia Mārcis Tīrums 1977 Rīga
850 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
851 Latvia Mārtiņš Godiņš 1974 B3/Rīga
852 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme
853 Latvia Edgars Šadris 1981
SV
1002 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1004 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1009 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1010 Latvia Sniedze Brakovska 1980 Ādzaži City/Ādaži
1016 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1019 Latvia Aija Dēliņa 1974 Rīga
1025 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1026 Latvia Anžela Šapovalova 1978 Auseklis IK/Rīga
1027 Latvia Anita Paidere 1967 Ozolnieki
1028 Latvia Guna Zagorska 1976 IK Auseklis/Rīga
1029 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis/Rīga
1030 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1031 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa
1032 Latvia Elita Jurjāne 1964 Rīgas Satiksme/Rīga
1033 Latvia Jolanta Bura 1970 Auseklis/Rīga
1034 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF