DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
1 Latvia Lenarts Straume 2010 Dzilnuciems
2 Latvia Aleksandrs Kotovs 2008 Rigas satiksme/Riga
SJ
201 Latvia Elīza Šlesere 2010 Rīgas satiksme
202 Latvia Amanda Mankus 2008 Auseklis/Rīga
203 Latvia Kristiāna Šaško 2006 Ozons
204 Latvia Amanta Mikijanska 2010 Auseklis IK
205 Latvia Beatrise Cimermane 2007 ApPasaule/Rīga
206 Latvia Elīza Prikšāne 2008 Rīga
VO
401 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
402 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
403 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Scott Running Latvia/Rīga
404 Latvia Miķelis Žideļūns 1985 IK Auseklis/Rīga
405 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
406 Latvia Ilmārs Čukurs 1983 Rīga
407 Latvia Andris Pirtnieks 1986 ĒRENPREISS.com
408 Latvia Jānis Kūms 1988 OK
409 Latvia Mikelis Bendiks 1989 Kompass rāda tikai ziemeļus/Rīga
410 Latvia Matīss Priedīts 1991 Priedītes/Rīga
411 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 Kāpa/Rīga
412 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
413 Latvia Edgars Zaķis 1988
414 Latvia Arnis Veidemanis 1988 Rīga
415 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Kreņķis
416 Latvia Nauris Kozuliņš 1982 Lejasciems/Rīga
417 Latvia Kārlis Evertovskis 1990 Rīga
419 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
420 Latvia Kārlis Lauders 1988 Arhitekti/Rīga
421 Latvia Alēns Jukšinskis 1984 Jelgava
422 Latvia Andis Komarovs 1987 Ķekavas nov.
424 Latvia Toms Bergmanis 1988 Rīga
425 Latvia Māris Dazarts 1985 Rīga
426 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
427 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
428 Latvia Jānis Kalniņš 1988 Rīga
429 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils
430 Latvia Edgars Jurjāns 1987 L.K.O./Rīga
431 Latvia Sergejs Makarovs 1987 Rīga
432 Latvia Juris Žideļūns 1993 IK Auseklis/Rīga
433 Latvia Mārcis Grīnšteins 1993 Mārupes Novads
434 Latvia Olegs Nikolajevs 1994 Rīgas Sēņotāji/Riga
435 Latvia Edijs Endols 1987 Triatlona Akadēmija/Riga, LV-1021
436 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti
SO
601 Latvia Ilze Zvidrina Zvīdriņa 1983
602 Latvia Ilze Vilciņa 1990 Rīga
603 Latvia Ieva Priedīte 1989 Priedītes/Rīga
604 Latvia Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien Vāveres/Rīga
605 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis
606 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
607 Latvia Ilze Hirkovska 1990 OK Saldus/Rīga
608 Latvia Liene Minalto 1988 Rīga
609 Latvia Kate Dūdele 1990 Kāpa OK/Rīga
610 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
611 Latvia Madara Šneidere 1992 Latvian Cycling girls/Rīga
612 Latvia Vija Elstiņa 1983 Kekava
613 Latvia Ilona Daģe 1984 Alnis/Jelgava
614 Latvia Elīna Mankus 1983 Saldus OK/Rīga
615 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
616 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa
617 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
618 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
619 Latvia Eva Dzene 1983 Ozons/Riga
620 Latvia Marta Veilande 1992 Jelgava
621 Latvia Valentīna Romanova 1987
622 Latvia Baiba Eglite 1989 Mārupe
VV
802 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
803 Latvia ALEKSANDRS Ta 1976 Klubs/Rīga
804 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK/Rīga
805 Latvia Juris Ceirulis 1975 Purva Malēji/Mārupe
806 Latvia Normunds Orlovs 1976 Spararats/Rīga
807 Latvia Atis Krumins 1981
808 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
809 Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga
810 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
811 Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādzaži City/Ādaži
812 Latvia Aivars Rudzītis 1956 Rigas satiksme/Riga
813 Latvia Arnis Mežeriņš 1980 EFFIC VELO/Biķeri
814 Latvia Rodrigo Slavins 1939 Ozons/Rīga
815 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
816 Latvia ANDREJS GRUZDEVS 1974 Riga
817 Latvia Edgars Celms 1971 Mārupe
818 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
819 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
820 Latvia Arvīds Ozoliņš 1974 Rīga
821 Latvia Jānis Nāgelis 1960 Mona/Rīga
822 Latvia Salvis Daģis 1981 Alnis/Jelgava
823 Latvia Jānis Zagorskis 1975 IK Auseklis/Rīga
824 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 AG Capital/Lapenieki
825 Latvia Mārcis Tīrums 1977 Rīga
826 Latvia Māris Sokolovskis 1970 TAKA
827 Latvia Andris Kalniņš 1976
828 Latvia Edgars Rancāns 1981 DIVI PLUS DIVI/Rāmava
829 Latvia Uģis Kūliņš 1972 Saulkrasti
830 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona
831 Latvia Ingus Riņķis 1967 Rīga
832 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK
833 Latvia Elmārs Prikšāns 1977 Rīga
834 Latvia Ivars Vertuls 1981 Riga
SV
1002 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1003 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1007 Latvia Indra Lange 1973
1008 Latvia Dina Lazdovska 1967 Rīga
1009 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1010 Latvia Sniedze Brakovska 1980 Ādzaži City/Ādaži
1011 Latvia Baiba Ozola 1964 Mona/Rīga
1012 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis/Rīga
1013 Latvia Anžela Šapovalova 1978 Auseklis IK/Rīga
1015 Latvia Santa Ozola - Tīruma 1978 Rīga
1016 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1017 Latvia Anita Paidere 1967 Ozolnieki
1018 Latvia Iveta Straume 1980 Mārupes nov
1019 Latvia Aija Dēliņa 1974 Rīga
1020 Latvia Gunita Barisa 1979 Olaine
1022 Latvia Sigita Cimermane 1980 ApPasaule/Rīga
1023 Latvia Džaneta Suta 1964 ZVOC/Valmiera
1024 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF