DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
5 Latvia Aleksandrs Kotovs 2008 Rigas satiksme/Riga
SJ
206 Latvia Elīza Prikšāne 2008 Rīga
209 Latvia Amanta Mikijanska 2010 Auseklis IK
210 Latvia Kate Daģe 2011 Alnis/Jelgava
VO
401 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
402 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
403 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Scott Running Latvia/Rīga
405 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
409 Latvia Mikelis Bendiks 1989 Kompass rāda tikai ziemeļus/Rīga
411 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 Kāpa/Rīga
413 Latvia Edgars Zaķis 1988
414 Latvia Arnis Veidemanis 1988 Rīga
415 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Kreņķis
416 Latvia Nauris Kozuliņš 1982 Lejasciems/Rīga
419 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
426 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
427 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
429 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils
436 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti
444 Latvia Mārcis Grīnšteins 1993 Mārupes nov.
454 Latvia Oskars Smits 1989 Riga
455 Latvia Valts Ulmanis 1996 Auseklis IK
456 Latvia Mareks Bulkovskis 1983 RK Mītava/Jelgava
457 Latvia ALĒNS Jukšinskis 1984 Jelgava
458 Latvia Kārlis Lauders 1988 Arhitekti/Riga
459 Latvia Edgars Jurjāns 1987 L.K.O.
460 Latvia Miķelis Žideļūns 1985 IK Auseklis/Rīga
461 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jurmala
462 Latvia Olegs Nikolajevs 1994 Rīgas Sēņotāji/Riga
463 Latvia Māris Dazarts 1985 Rīga
464 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
465 Latvia Juris Žideļūns 1993 IK Auseklis/Rīga
466 Latvia Ronalds Sprukulis 1986 Rīga
467 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Legs Misersbles/Rīga
468 Latvia Andis Komarovs 1987 Ķekavas nov.
469 Latvia Andis Orbidāns 1987
470 Latvia Edgars Prulis-Munda 1984 Jelgava
SO
601 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983
605 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis
607 Latvia Ilze Hirkovska 1990 OK Saldus/Rīga
610 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
612 Latvia Vija Elstiņa 1983 Kekava
614 Latvia Elīna Mankus 1983 Saldus OK/Rīga
616 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa
617 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
618 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Siguldas novads
628 Latvia Kate Dūdele 1990 Kāpa OK/Rīga
635 Latvia Eva Dzene 1983 Ozons/Rīga
636 Latvia Rita Pastare 1986
637 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme
638 Latvia Katrina Stasinska 1997 Rīga
639 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
640 Latvia Ilona Daģe 1984 Alnis/Jelgava
641 Latvia Valentīna Romanova 1987
642 Latvia Marija Ābola 1991 Rīga
643 Latvia Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien Vāveres/Rīga
645 Latvia BERTA LERHE 1990 Riga
646 Latvia Marta Veilande 1992 Jelgava
VV
802 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
803 Latvia ALEKSANDRS Ta 1976 Klubs/Rīga
805 Latvia Juris Ceirulis 1975 Purva Malēji/Mārupe
809 Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga
811 Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādzaži City/Ādaži
813 Latvia Arnis Mežeriņš 1980 EFFIC VELO/Biķeri
815 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
816 Latvia ANDREJS GRUZDEVS 1974 Riga
817 Latvia Edgars Celms 1971 Mārupe
819 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
824 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 AG Capital/Lapenieki
828 Latvia Edgars Rancāns 1981 DIVI PLUS DIVI/Rāmava
832 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK
833 Latvia Elmārs Prikšāns 1977 Rīga
838 Latvia Raivo Pienis 1979 ASK Patria / TUR ĀRĀ/Jelgava
854 Latvia Arvīds Ozoliņš 1974 Rīga
855 Latvia Ilmārs Dukulis 1964 Alnis/Jelgava
856 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona
857 Italy Martiny Root 1975 OK ALba/Milāna
858 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
859 Latvia Aivars Rudzītis 1956 Rigas satiksme/Riga
860 Latvia Māris Sokolovskis 1970 TAKA
861 Latvia Ingus Riņķis 1967 Rīga
862 Latvia Salvis Daģis 1981 Alnis/Jelgava
863 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
864 Latvia Aigars Cibuļskis 1979 Legs Miserables/Ropažu novads
865 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas satiksme
866 Latvia Ivars Vertuls 1981 Rīga
867 Latvia Ivars Žagars 1971 Ozons/Baltezers
SV
1002 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1004 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1009 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1010 Latvia Sniedze Brakovska 1980 Ādzaži City/Ādaži
1016 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1019 Latvia Aija Dēliņa 1974 Rīga
1035 Latvia Anita Paidere 1967 Ozolnieki
1036 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis/Rīga
1037 Latvia Elita Jurjāne 1964 Rīgas satiksme
1038 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa
1039 Latvia Anžela Šapovalova 1978 Auseklis IK/Rīga
1040 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīgs
1041 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1042 Latvia Guna Zagorska 1976 Auseklis IK/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF